Pursaklar Evden Eve Nakliyat

Pursaklar Nakliyat

Türkiye’nin her yerine nakliyat yapıyoruz! Nakliye sektöründe yıllardır güvenle ve sadakatle çalışan bir firmayız. Öncülüğümüz müşteri memnuniyetinin yanı sıra güler yüzdür. Şirketimiz uzun yıllar emek vermektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile bu hizmeti veriyoruz. Taşınma öncesi gerekli detayları göz önünde bulundurarak müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmak için varız. Gerekli olan tüm belgelerimizle güvenebileceğiniz bir nakliyat hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için her güne yeni işler ekliyoruz. Evden eve nakliyat ekonomik fiyat politikasına uygun olarak verilir.

Nakliyat Hizmetlerimizde Müşterilerimize;

  • Şehirle arası nakliyat
  • Evden eve taşımacılık
  • Asansörlü taşımacılık
  • Sigortalı taşımacılık
  • Ücretsiz ekspertiz olanağı
  • Ofis ve iş yeri taşımacılığı

İle müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Nakliyat Taşımacılığında Kurumsal Hizmet

Müşterilerimizin bizi arayarak randevu aldıkları gün geldiğinde, anlaşılan saatten 1 saat önce taşınacak adrese gidip işlerinde usta olan çalışma arkadaşlarımızla, taşınacak olan eşyaları inceleyip, zarar görmeyecekleri şekilde sarıyoruz. Düzenli ve herhangi bir hasar görmeyecekleri şekilde araca yükleriz. Kaçıncı katta olursa olsun her türlü özeni göstereceğimize emin olabilirsiniz. Asansörlü taşımacılığı tercih eden müşterilerimizin çok yüksek katlı yerlerde oturması şartı da yok. Müşterimizin isteğine göre hareket ederiz. Anlaşmalarımızı randevu almak için aradıklarında, nerden nereye gidileceği, kaçıncı kattan taşınacağı, eşyalara sigorta yapılıp yapılmayacağı hakkında ön konuşma yaparak ücrette karar kılıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda ve bu zamana kadar hiçbir müşterimizin isteğini geri çevirmedik.

Gerek çalışanlarımız olsun gerekse de müşterilerimiz arasında herhangi bir saygısızlık ve emek eksikliği yaşamadan bugünlere kadar gelmiş bulunmaktayız. Aynı disiplin ve özgüvenle saygı çerçevesi içerisinde taşınması gereken adrese ulaşmak için yola çıkarız. Adrese vardığımızda dikkatli ve özenli bir şekilde eşyaları istenilen kata çıkarır, anlaşmada montaj içinde konuşulduysa işlerinde usta olan elemanlarımız sayesinde eşyalar montajlanıp hazır hale getirilir. Ücret ödeme konusunda müşterimizle anlaşırken başta ödeme yapmak isteyip istemediğini sorarız. Taşınma işlemi öncesinde bir miktar kapora talep ederiz. Müşterimiz eşyalarını sigortalatır ve eşyalarında başına herhangi bir olumsuz durum meydana geldiğinde hasarın karşılığını tereddütsüz karşılarız. Anlaşmaya gelen müşterilerimizi en saygılı bir şekilde ağırlarız.

İşimiz ağır iş olduğundan dolayı bir güler yüz bütün yorgunluğumuzu yok etmeye yeterli oluyor. Sizlerde taşınmada Pursaklar nakliyatı tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Çankaya Nakliyat başlıklı makalemizde çankaya evden eve nakliyat, çankaya evden eve nakliyat firmaları ve çankaya nakliye fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Mesaj Yaz