dodurga evden eve nakliyat

Dodurga Mahallesi Evden Eve Nakliyat

 

Oturduğumuz evden daha büyük bir eve taşınmak istiyor olabiliriz ya da yaşadığımız muhitten sıkılıp, başka bir muhite taşınmak istiyor olabiliriz. Bu gibi durumlarda akla ilk gelen soru, ”Nasıl taşınacağım?” sorusudur. Böyle soruları artık hiç düşünmenize gerek yok. Evden eve nakliyat firması olarak, biz bu işi yapıyoruz. Kurumsal hizmet anlayışı doğrultusunda hizmet verdiğimiz için, bizleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Taşınma işleri çok kafa yoran bir iştir. Çünkü bir evi komple başka bir eve taşıyorsunuz. Tüm düzen değişiyor, tüm eşyalar yeniden yerleştiriliyor. Bunu tek başınıza yapmanız mümkün değildir. Bunun yerine bu işi yapan yerleri tercih etmek sizin yararınıza olacaktır. Nakliye işi, ciddiyet isteyen bir iştir. Her firmaya güvenmeyin.

Firma İle Muhakkak Sözleşme Yapın

Taşımacılık işinde, atacağınız her adımın yazılı olması size avantaj sağlar. Firma yetkilileri ile ne konuştuysanız, aynılarını sözleşmeye de eklettirmeniz gerekir. Hem siz hem de karşı taraf güvence altında olursunuz. Nakliye firması seçerken bazı konulara dikkat etmenizde yarar vardır. Bunlar:

  • Firma hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için internet üzerinden detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.
  • Eş, dost veya arkadaş çevrenizden daha önce memnun kaldıkları nakliyat firmaları hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • Eşyaları paketleme işlerini kimin yapacağına karar vermelisiniz. Bazı kişiler eşyalarını kendi kolilemek istiyor. Bazıları ise firmamız tarafından eşyalarının kolilenmesini istiyor. Bu tercihe kalmıştır.
  • Kırılabilecek türde olan eşyalarınızın olduğu kolilerin üzerine not yazmalısınız.

Müşteri Memnuniyetli Hizmet Anlayışı

Sevgi ve saygı çerçevesinde olan tüm işler, daha çok hatırlanır. Taşınma işlemi sırasında evinize gelen personele güler yüz ile davranmanız, sizin işinizi kolaylaştıracaktır. Onlar, daha büyük bir şevk ile sizin işinizi yapacaktır. Fiyat konusunda müşterilerimizi mağdur etmemek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Nakliyat fiyatları konusunda müşterilerimizin bütçesini sarsmamaya özen gösteriyoruz. Nakliyeciler olarak, yaptığımız işi önemsiyoruz. Firmamızda çalışan tüm yetkililer, taşınma konusunda eğitimlerini almış kişilerdir. Büyük eşyalar nasıl taşınır, nasıl yerleştirilir, bunların hepsinin bilgisine sahip kişilerdir. Firma olarak, müşteri memnuniyetine son derece önem veriyoruz. Verdiğimiz hizmetten memnun kalan bir müşteri, bizler için yüzlerce yeni müşteri anlamına gelmektedir. Bu anlayış doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Bir önceki yazımız olan Güneşevler Nakliyat Firmaları başlıklı makalemizde güneşevler nakliyat, güneşevler nakliye firmaları ve güneşevler nakliye fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Mesaj Yaz