Çankaya Nakliyat

Çankaya Nakliyat

Bir yerden bir yere taşımacılık günümüz şartlarında en kolay yapılabilecek bir iş haline gelmiş durumdadır. Her biri alanında uzman ya da kendi işini severek yapan çalışanlarımızla birlikte evden eve nakliyat alanında başarılı çalışmalara imza atmış olan firmamızdan yapmış olduğumuz bu çalışmaların hangi kapsamda olduğunun bilgisi için gerekli bilgilendirmeyi talep edebilirsiniz. Eşyalarınız bir yerden taşınması gereken diğer yere hazırlanırken öncelikle paketleme işlemleri gerçekleştirilir.

Paketleme işlemleri gerçekleştirirken kenar yüzeylere zarar vermemesi ve birbirinin üstüne düşüp kırılmaması için özellikle bu iş için üretilmiş ambalajlarla paketleme işleri sağlanmaktadır. Özenli ve dikkatli yapıldığı için aracın içerisinde hangi konumda bulunursa bulunsun eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyecektir. Bununla birlikte taşınması gereken aracın özellikleri de bir hayli önemlidir.  Araç  kapasitesinin oldukça büyük olması gerekmektedir. Arka planda ki eşyaların taşınmaya uygun bir şekilde yerleştirilmesi gerekmektedir.

Kısa Sürede Eşyalarınıza Kavuşun

Paketleme işleminden sonra eşyalarınız taşınması gereken araca uygun bir şekilde koyularak daha sonra taşınacak yer için yola çıkar. Araçlarımız teslimat esnasında sürekli kontrolü ve takibi sağlanmaktadır. Bununla birlikte nakliye alanında uzman çalışanlarımız ve daha öncesinden bu işte tecrübeli personellerimiz ile birlikte kısa sürede eşyalarınız sizlere teslim edilecektir. Taşımacılık işi diğer iş kollarından farklı olduğu için insanların bu noktada birkaç önyargısı bulunmakta. Ancak bizlere güvenle bırakacağınız eşyalarınızı sizin güveninizle tekrar teslim edilmektedir.

Doğru Nakliye Seçimi

Nakliyat firmaları arasında yer alan firmamıza taşınması gereken eşyalarınız hakkında bilgi almak için gelebilirsiniz. Bununla birlikte en uygun taşıma işlemi firmamızın fiyat prosedürleri, siz değerli müşterilerimizin talepleri noktasında sunulmaktadır. Fiyat prosedürlerimizi belirleyen birkaç nokta bulunmaktadır. Bunlar şöyle sıralanabilir.

  • Taşınması yapılacak eşyaların bulunduğu daire katının yukarıda olması,
  • Dairede asansör hizmetinin olmaması,
  • Taşınacak eşyaların sayısı,
  • Varılması gereken nokta ile çıkış noktasının uzaklığı gibi nedenler nakliyat fiyatları konusunda etki eden faktörler arasında yer almaktadır.

Sizlere kaliteli olarak sunduğumuz hizmetle ilgili eşyalarınızın belirli oranlarda zarar görmemesi için de sigortalama işlemi sağlanır. Nakliyeciler alanında bireysel ve kurumsal müşteri kitlesine sahip firmamızdan sizde hızlı ve kaliteli taşıma hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Vivamus Vulputate Nisinon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Mesaj Yaz