NAKLİYE HİZMETİ VEREN ARAÇLARIMIZ

Özgür Nakliyat Firması, geniş araç ağı sayesinde yurtiçinde şehirden şehre, şehir içi ve uluslar arası sahada taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Eğitimli şoför, paketleme ve taşıma kadrosuyla güvenli bir hizmet sunan firmamız, kapıdan kapıya nakliye araçları seçimi yaparken eğitimli inceleme personeliyle sizin için ideal aracı tespit edecektir. Ankara merkezli kuruluşumuz tercih edeceğiniz adrese nakliyat yapmak için deneyimli şoförleriyle sizin için en uygun konumları tercih ederek hareket etmektedir.

Zamanında teslimat anlayışımız işimizin en önemli parçasıdır. Ofis, ev ve benzeri taşıma gerektiren mallarınız size belirttiğimiz zaman dilimi içerisinde arzu ettiğiniz noktaya ulaştırılacaktır. Taşıma sırasında zamandan tasarruf etmek için ekspertiz çalışması yapılır ve uzman elemanlarımız sizin için ideal nakliye aracı çözümünü belirler.

Özgür Nakliyat olarak günümüzün yeniliklerini takip ediyor, nakliye araçları konusunda en yeni çözümleri siz değerli müşterilerimizle paylaşıyoruz. Nakliyat çözümlerinde yeni ve modern araçlar tercih ediyor, bize emanet ettiğiniz tüm eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Geniş bir araç ağına sahip firmamız, il sınırları ve dışında kapalı kasa çözümler sunuyor ve eşyalarınızı zarar görmemeleri için özel bölmelere yerleştiriyor. Özellikle ev ve ofis gibi kırılacak ürünlerin bulunduğu taşıma işlerinde müşterilerimizin içinin rahat etmesi için onlara en uygun çözümleri sunuyor, bakımı yapılmış araçlarla onların ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

1995 yılından bu yana hizmet veren firmamız, güvenilir taşımacılık anlayışıyla ülkemizin önemli markalarından biri haline gelmiştir. Siz de müşteri odaklı ve ayrıcalıklı hizmetimizden kolayca yararlanabilirsiniz. Bizimle yıllardır çalışan bireysel ve kurumsal müşteri ailemize katılarak aşağıda size sunduğumuz zengin araç çözümlerinden birini seçebilirsiniz:

  • Şehirlerarası son model nakliye kamyonları
  • Şehir içi son model kapalı kasa nakliye kamyonetleri ve kamyonları
  • Parça ve yazlık eşya taşımak için ideal nakliye kamyonları
  • Depolama Araçları
  • Kurumsal taşıma için ideal liftli modern nakliye kamyonları

 

 

20 Aralık 2017
154 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?